неделя, 26 септември 2010 г.

Левски победи Берое с 2:1

Левски победи Берое с 2:1 с резултат 2:1. Гара Дембеле откри в 21 минута след извеждащ пас на Христо Йовов, в 34 Петър Димитров изравни за гостите от Стара Загора, но само 2 минути по Христо Йовов даде нова преднина на синитислед самостоятелен рейд от центъра и прецизен удар извън наказателното поле. След почивката дебют за Левски направи холандското попълнение на сините”  Андвеле Слори, който на 2 пъти можеше да се разпише, но нямаше шанс. В последните минути пък Гара Дембеле  на цели три пъти излиза сам срещу Карамфил Илчев, но вратаря на беройци хвана ударите му. Добро положение пропиля и Жоазиньо. Гостите от Берое обаче така и не успяха да накажат пропуските на своите домакини и в крайна сметка заслужено загубиха.