понеделник, 19 септември 2011 г.

"Бедняци" и "слабаци" отупаха Реал Мадрид (Репортаж)

Испанският колос Реал Мадрид претърпя първо поражение в Примера след загуба с 0:1 при гостуването си на Леванте в среща от четвъртия кръг. Преди срещата беше изчислено, че Кристиано Роналдо взима повече от целия отбор от "Сиутат де Валенсия", а бюджетът на тима е с 20 пъти по-малък от този на Кралския клуб. През миналия сезон отново Леванте препъна "белите" след 0:0, а притесненията на мадридската преса преди мача бяха, че най-трудно се играе срещу така наречените "слабаци". Аруна Коне (68) вкара единствения гол, но ключов момент беше 40-ата минута, когато Сами Кедира беше спорно изгонен за втори жълт картон.

Жозе Моуриньо остави на пейката Кристиано Роналдо и Месут Йозил. Кака се появи в стартовия състав, а Фабио Коентрао беше поставен на лявото крило. Аруна Коне беше единствен нападател на валенсианци, подкрепян от Хуан Луис - Хуанлу, Валмиро Лопес Роча - Валдо и Хосе Хавиер Баркеро.