неделя, 20 ноември 2011 г.

Черноморец унизи Локо (Сф)

Черноморец унизи Локомотив насред София. „Акулите" разгромиха „железничарите" с 4:0 на „Българска армия", като домакините се отърваха и от още по-срамна загуба.

Бургазлии поведоха набързо още в 10-ата минута. Анеси получи хубав пас в пеналта, освободи се от пазача си със завъртане и матира Галев за 0:1.

Гостите продължиха с добрата си и игра и удвоиха аванса си в 33-ата мин. Асис центрира от статично положение и Енис Хайри с глава не пропусна да насчои топката в мрежата.

Мачът на практика приключи малко преди почивката. Анеси прониза Галев за втори път, този път с глава и подпечата успеха на бургазлии.

През втората част интересните моменти също не липсваха. Преслав Йорданов пропусна добър шанс за Локо. Жужу и Анеси пък изскачаха на два пъти сами срещу вратаря, но не успяха да го преодолеят.

Жужу все пак не пропусна да запише името сред голмайсторите. 10 минути преди края той бе повален в пеналта от Атанасов и реализира спокойно отсъдената дузпа, оформяйки крайното 0:4.