понеделник, 27 септември 2010 г.

Франция и съдиите победиха България с 3:2 гейма!!!

България загуби от Франция с 2:3 гейма в инфарктен мач от група Е на Световното първенство по волейбол. Петлите" взеха първия гейм с 25:22. Играчите на Силвано Пранди започнаха по-добре втория гейм, водеха през цялото време и в крайна сметка успяха да спечелят гейпа с 25:23. Третият също започна равностойно  и вървеше точка за точка, но след второто техническо прекъсване Франция направи няколко поредни точки и стигна до 20:14. В крайна сметка това бе достатъчно, за да затворят гейма с 25:17. В четвъртата част българите показаха дух и взеха частта с 30:28, с което пратиха мача в тайбрек! Решителният пети гейм вървеше точка за точка до края. Българите на няколко пъти повеждаха и бяха на точка от победата, но в крайна сметка тя отиде при "петлите", които взеха тайбрека с 19:17, но не и без някой подаръци от реферите. Следващият мач на нашите е в понеделник от 18:00 часа срещу Чехия.