Валутни курсове

Хороскоп

сряда, 25 януари 2012 г.

Сензация: Мирандес на полуфинал

Третодизионният Мирандес направи истинско чудо, класирайки се на полуфинала за Купата на краля. Смятаните за абсолютни аутсайдери изхвърлиха Еспаньол от турнира, побеждавайки ги в последните секунди на редовното време с 2:1.

Така с общ резултат 4:4, но с повече голове на чужд терен Мирандес вече чака своя съперник за полуфинала.

Срещата бе изключително оспорвана, като домакините от Мирандес правиха всичко възможно, за да наваксат пасива от първата среща. В 47-ата минута обаче трибуните замлъкнаха. Причината бе попадение във вратата на домакините, реализирано от Руи Фонте.

11 минути по-късно Инфанте от състава на Мирандес изравни резултата. Домакините продължаваха да атакуват, но гол така и не падаше. Секунди преди края на редовното време обаче чудото се случи. Цезар Канеда заби скъпоценния гол във вратата на Еспаньол.