вторник, 7 февруари 2012 г.

Лудогорец изпусна Полония

Отборът на Лудогорец пропусна да регистрира престижна победа над третия в полското първенство тим на Полония. В контролен двубой игран в Турция, футболистите на Ивайло Петев направиха куп пропуски и в крайна сметка завършиха при резултат 0:0.

Пред погледа на националния селекционер Димитър Пенев, състава на Лудогорец пропиля десетки възможности за попадение, като в 48-ата минута Станислав Генчев дори пропусна дузпа.

Още в 12-ата минута Марселиньо имаше отлична възможност да открие след центриране на Йордан Минев, но сгреши от близко разстояние. До края на първата част водачът в А Група пропиля още няколко шанса, докато Полония така и не успяваше да достигне до голова атака.

Надмощието на Лудогорец продължи и след почивката, но гол така и не падна. Дори отсъдената за нарушение срещу Кишада дузпа бе изпортена от Генчев. Михаил Александров и Шоко пропиляха още няколко шанса до края на мача, завършил в крайна сметка при нулево равенство.

Лудогорец - Полония 0:0

Лудогорец: Голубович, Минев, Барт, Гулдан, Витиня, Генчев, Дяков, Марселиньо, Кишада, Александров, Иванов