неделя, 11 септември 2011 г.

Репортаж и интервюта след Миньор - Левски - 0:1

Левски записа четвъртата си победа от началото на сезона, след като се наложи с минималното 1:0 като гост на Миньор. Двубоят в Перник се очакваше с огромен интерес, предвид словесните престрелки между феновете на двата отбора през последните дни. На терена обаче сериозно дерби не се получи.

След сравнително скучните първи 45 минути, след почивката Левски наложи натиск и заслужено стигна до победата, дошла след гол на Даниел Младенов. Фланговият нападател се разписа в 67-ата минута - само 3, след като се бе появил на терена. Добри възможности се откриха още пред Райков, Тасевски и Милиев, но и тримата не успяха да прокарат топката покрай представилия се на ниво Чворович. От своя страна за 90 минути Миньор само веднъж застраши сериозно „синята" врата, но с пропуск се отчете бразилецът Том.