Хороскоп

вторник, 5 октомври 2010 г.

ЦСКА 2:2 Локо (Сф): Дузпа в края спаси "червените".

Снимка: БГНЕС

Локомотив (Сф) и ЦСКА сътвориха страхотна драма на стадион "Васил Левски" и си спретнаха уникално 2:2.

Локо поведе с 2:0 чрез Искрен Писаров и Цветан Генков, но с два гола на Маркиньос армейците успяха да изравнят. Второто попадение на ЦСКА падна след дузпа, дадена в продължението на мача.

Символичните домакини започнаха много свирепо мача и набързо набутаха два гола на трагичните армейци. През първата част червено-черните бяха пълновластни господари на терена, не дадоха никакъв шанс на плахите и смешни играчи на ЦСКА и тотално ги разнебитиха.

След почивката обаче момчетата на Гьоре Йовановски се хвърлиха в атаки и след няколко пропуска успяха да намалят, а в продължението на мача и да стигнат до равенството.