събота, 2 октомври 2010 г.

Съндърланд 0 : 0 Манчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед все още няма победа като гост във Висшата лига! Момчетата на Алекс Фъргюсън направиха четвърто поредно реми далеч от дома, този път 0:0 срещу Съндърланд.
Звездата на "червените дяволи" през този сезон Димитър Бербатов се появи след почивката и успя да раздвижи играта на отбора, която бе трагична след първите 45 минути.
Митко обаче пропусна едно от най-чистите положения в мача малко преди края. Негов гол пък бе отменен поради засада.

СЪСТАВИ:

СЪНДЪРЛАНД: Миньоле - Онуоха, Търнър, Брамбъл, Бардсли, Малбранк (Гиан 82), Кейтърмол, Хендерсън, Зенден (Рийд 82), Бент и Елмохамади.

ЮНАЙТЕД: Ван дер Саар, Рафаел, Фърдинанд, Видич, О`Шей - Нани, Скоулс, Флетчър, Андерсон (Бебе 80), Македа (Чичарито 64) и Оуен (Бербатов 46).